Eerder deze week, 6 januari, meldde SpaceWeather.com dat er iets onverwachts gebeurde in de bodem van Noord-Noorwegen.
“Elektrische stromen begonnen te stromen”, meldt Rob Stammes, die grondstromen bewaakt in het geofysische observatorium Polarlightcenter in Lofoten.
Deze grafiekopname toont de plotselinge toename rond 1930 UT:
“Het leek een soort schokgolf te zijn”, zegt Stammes.
“Mijn instrumenten detecteerden een plotselinge, sterke variatie in zowel grondstromen als ons lokaal magnetisch veld. Het was echt een verrassing.”
NASA’s ACE-ruimtevaartuig heeft ook iets ontdekt .
Ongeveer 15 minuten vóór de storing in Noorwegen zwaaide het interplanetaire magnetische veld ( IMF ) in de buurt van de aarde abrupt 180 graden rond en de zonnewinddichtheid sprong meer dan vijfvoudig .
De aarde is misschien door een plooi in het heliosferische stroomblad gegaan – een gigantisch, golvend membraan van elektrische stroom die door het zonnestelsel kabbelt.
Dergelijke kruisingen kunnen dit soort effecten veroorzaken.
Lees verder bij de bron: Zero Hedge
Photo by ~Brenda-Starr~
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
Misschien was het CERN wel bezig met een expiriment.
Tja, die Tesla was zo gek nog niet. Waarschijnlijk door de CIA vermoord (jaja !) zijn de uitvindingen van Tesla gestolen en die hebben zijn idee niet in de kast laten liggen ….. De technieken om energie uit de ether te halen zijn al lang bekend. Alleen niet voor de burger …. want die wordt uitgemolken.