Het Leger des Heils heeft vorig jaar 8 procent meer hulpvragen te verwerken gekregen dan in 2015. In totaal deden er vorig jaar 37.500 mensen een beroep op het Leger.
Directeur Cornel Vader wijt de stijging aan de bezuinigingen in de psychiatrie, het gevangeniswezen en de jeugdzorg.
Hoewel er bedden bijgezet zijn, is de opvang nog steeds overvol. Met name het aantal jongeren tot 23 jaar is er met 25 procent fors toegenomen.
„Het gaat om mensen die moeite hebben om de wereld te begrijpen, die geen andere uitweg in hun onderhoud zien dan het plegen van een delict. Het is een enorme hoeveelheid mensen die het echt niet meer ziet zitten in de samenleving. Bijkomend probleem is dat de doorstroom stagneert. Er is geen plek”, aldus Vader.
Lees verder via de Bron: Telegraaf.nl
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
de Ratten- Rutte heeft de leugens strak in handen
.
“VERDEEL en HEERS”
Kunnen ze beter “asielzoeker worden”
MSM doet ontzettend haar best om de burgers gerust te stellen. Er wordt een partij gelogen in de media van de elite