in , , , , ,

Brits kandidaat-premier dreigt EU-rekening voor Brexit niet te betalen

stux / Pixabay

De Conservatieve kandidaat-premier dreigt bij de de straks niet te betalen, als er geen betere ‘echtscheiding' geregeld wordt. Ex-minister Johnson dingt naar het leiderschap van de Conservatieven, waarmee hij de opvolger zou worden van premier Theresa May.

Zij legde haar functie als partijleider vrijdag neer.Johnson vindt dat het land eind oktober hoe dan ook uit de Europese Unie moet stappen.

Als de dan niet met een goede regeling is gekomen, dan betaalt ook niet de 39 miljard pond (bijna 44 miljard ) aan Brussel waar eerder afspraken over zijn gemaakt. Volgens Johnson kan dit worden gebruikt om de EU onder druk te zetten over de scheiding.

In peilingen is Johnson veruit de populairste premierskandidaat in de Conservatieve Partij.

Lees verder bij de bron: Europa Nu


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Hilariteit op Twitter nadat Trump beweert dat de maan ‘een deel’ van Mars is

WeekendFilm: Above Majestic, Implications of a secret space program