Premier rutte en minister De Jonge gaven dinsdag een persconferentie voor kinderen. Zij stelden veel vragen. De belangrijkste zijn vermeld op de website van de Rijksoverheid.
Volgens De Jonge worden alle vaders en moeders ziek als we geen maatregelen nemen, maar rivm-baas Jaap van Dissel vertelde nog niet zo lang geleden dat 98 procent van de mensen die besmet raken met het coronavirus nauwelijks klachten krijgt en niet ziek wordt.
Hij liet dat weten tijdens een technische briefing die hier te vinden is. Anderhalf procent moet worden opgenomen in het ziekenhuis en 0,4 procent komt terecht op een IC.
Het antwoord van De Jonge schiet bij velen in het verkeerde keelgat. “Deze hugo de jonge is zelf ook vader. Daarom snap ik dit soort angst-uitspraken niet,” reageert oud-verpleegkundige ….
Lees verder bij de bron: Ninefornews
#kinderpersconferentie luister en huiver naar de #angstzaaierij van @hugodejonge richting kinderen. En het is een keiharde #leugen! #bewaartweet #retweet ‘je moet maatregelen nemen anders worden ALLE papa's en mama's en opa's en oma's ziek'. #Fact: 98% wordt niet #ziek #corona pic.twitter.com/UqFYlnWNPs
— R. Genis (@PGoldschmeding) February 16, 2021