‘We worden geregeerd door mensen met een alpha-opleiding. Die snappen niet hoe je met cijfers omgaat’, uitvinder Jan van Tienhoven deelt dinsdag bij Leiden CS mondkapjes uit aan voorbijgangers.
‘Dit is de enige manier om uit deze crisis te komen. De aanpak van het kabinet is totaal verkeerd.’
Aan de uitdeelactie doet ook de Leidse huisarts Walter Schrader mee. Hij deelt zelfgenaaide mondkapjes uit.
Jan van Tienhoven is baas van het bedrijf Holland Shielding Systems uit Dordrecht en vindt de berekeningen van verwachtingen van de overheid over de coronacrisis niet goed.
‘Het is te gek voor woorden dat we accepteren dat er enkele tientallen mensen per dag sterven aan dit virus. En wij lopen zonder mondkapjes rond? We moeten naar een situatie zoals in Japan en het Chinese Wuhan.’
Hij bedoelt daarmee dat iedereen een mondkapje op moet. Dat hoeft volgens hem niet veel te kosten…..
Lees verder bij de bron: Omroep West
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
Dus zij willen Chinese controle op burgers hebben als ze naar ‘Chinese toestanden’ willen. Ga lekker dar wonen dan