Politici zijn dan wel met kerstreces maar dat houdt niet in dat er op politiek gebied niets gebeurt. Integendeel, de clan van Rutte 2 is druk met het wijzigen van bestaande wetten en het introduceren van nieuwe of met andere woorden, hoe kunnen we nederland onder de duim houden en net tevreden houden zodat er geen revolutie komt. Hieronder treft u zomaar een rijtje met wetten en regels die sinds dit kabinet zijn aangepast of binnenkort van kracht zijn.
RODE DRAAD
De rode draad hierin is, is dat het allemaal wetten betreft waarin onze rechten als mens en als burger van Nederland zijn vastgelegd. En het meest opvallende is, is dat juist aan die rechten flink wordt gesleuteld en niet zo dat het voor ons burgers gunstig uitpakt, een eu dictatuur in wording.
Een en ander is wellicht nu nog niet (allemaal) voelbaar maar wie de lijst ziet, moet toegeven dat de toekomst (zonder tussenkomst voor correctie) sober en hard zal zijn voor velen van ons. Vooral als meerdere wetten en/of regels van toepassing zijn.
In eerste instantie dacht ik dat we hier te maken hebben met een gebrek aan visie en incompetentie maar dit kan geen toeval meer zijn. Inmiddels ben ik dan ook van mening dat het hier gaat om een zeer zorgvuldige en doelgerichte operatie.
WAAROM?
Gelijkertijd rijst de vraag: