in , ,

Rutte bedankt: Koopkracht voor vierde jaar op rij gedaald, laagste inkomens meeste ingeleverd

De van de Nederlandse bevolking is vorig jaar met 1,1 procent afgenomen. Dat maakte het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag bekend. Het is het vierde jaar op rij waarin de koopkracht is gedaald.

De aanhoudende koopkrachtdaling is volgens het statistiekbureau „geheel in lijn met de economische en de oplopende werkloosheid”. De jaren van koopkrachtverlies volgen op een lange periode (1985-2009) waarin de koopkracht met gemiddeld 1,8 procent per jaar toenam. Alleen in 2005 was sprake van een (lichte) daling aldus het CBS.

De meeste bevolkingsgroepen leverden vorig jaar in, maar zelfstandigen het meest. Zij hadden gemiddeld 3,3 procent minder te besteden.

via Reformatorisch Dagblad.

Foto via Sebastiaan ter Burg

Foto via Imaginary Museum Projects: News Tableaus


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Propaganda in de Nederlandse kranten: Rusland heeft het vliegtuig MH17 neergeschoten!

Nederlanders worden wakker, bestuurders vangen tonnen salaris: Bedelen om collectanten