in

Zucht, nu schiet het CBS te hulp om maar de coronadoden op te krikken

Als de geschiedenis een probleem vormt voor het heden, dan is het vandaag de dag gebruikelijk om die geschiedenis aan te passen.

Wanneer het dan ook te weinig doden heeft om de coronahoax in stand te houden, wordt de hulp van het CBS ingeroepen.

De burger is goedgelovig en de overheid heeft vele officiële instanties. Met die twee ingrediënten en de tegenwoordige praktijken van het herschrijven van de geschiedenis kan je ieder probleem de baas.

En problemen heeft de overheid toch wel. En dat in het bijzonder met het aantal coronadoden. Zoals wij zo vaak schrijven hebben ze bij lange na niet genoeg coronadoden om de nog veel langer in stand te kunnen houden.

Als maar eenmaal het nieuwe griepseizoen aanbreekt dan zijn ze wat dat betreft gered, want dan kunnen ze het aantal nieuwe griepdoden optellen bij de al gestolen griepdoden van het jaar daarvoor, waardoor ze op een respectabel aantal doden uitkomen.

Goede raad is duur, want hoe komt de overheid de periode tot aan de nieuwe griepepidemie door zonder dat het complete kaartenhuis in elkaar stort door een chronisch gebrek aan doden? De verhalen over besmettingen komen mensen zo langzamerhand ook de keel uit, zeker omdat er totaal geen doden bij worden gepresenteerd.

En dus is de oplossing van de overheid om een bekende taktiek uit het handboek 1984 van toe te passen en dat is de geschiedenis aanpassen, zodat het verhaal er weer wat geloofwaardiger uitziet. Velen denken dat het boek 1984 een science fiction verhaal was, het was uiteraard een handboek.

george orwell geschiedenis herschrijven

Lees in het kader van bovenstaande het volgende bericht:

CBS: Aantal coronadoden in Nederland tot twee keer hoger dan RIVM-telling

Het aantal mensen in Nederland dat is overleden aan de gevolgen van het coronavirus ligt 50 tot 100 procent hoger dan de officiële cijfers van het RIVM (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en ). Dat blijkt uit nieuw onderzoek dat vandaag door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) is gepubliceerd.

Het CBS heeft een nieuwe methode gebruikt om de oversterfte tijdens de coronapandemie in te schatten. In de eerste elf weken van de pandemie, van 9 maart tot en met 24 mei, zijn volgens die methode 10.164 mensen overleden aan het longvirus. Wel moet rekening gehouden worden met onzekerheid, aldus het CBS. Hierdoor kan het aantal overledenen hoger of lager zijn en variëren tussen de 8.593 en 11.691. Dat betekent dat naast elke 10 geregistreerde doden als gevolg van er tussen de 5 en 10 mensen overleden aan corona die niet geregistreerd werden.

Volgens de jongste cijfers van het RIVM zijn er tot en met 28 juli 6.145 mensen in Nederland gestorven aan het coronavirus.

Wat hier gebeurt is exact hetzelfde als wat een ander Nederlands sjoemelinstituut deed. Als er in het verleden teveel hittegolven voor komen om de klimaathoax in stand te houden, dan herschrijft het KNMI de geschiedenis door een fiks aantal hittegolven in het verleden te doen verdwijnen, alsof ze nooit bestaan hebben.

Het KNMI gebruikte een nieuwe methode om het aantal hittegolven vast te stellen, waardoor die gehate vroegere hittegolven verdwenen en men de hoax van “het is nu veel warmer dan vroeger” in stand kon houden.

Het CBS gebruikt nu een methode om het aantal coronadoden hoger in te schatten (Let wel, niet tellen, maar schatten), waardoor dat gehate aantal lage coronadoden eindelijk naar boven toe kan worden bijgesteld en men de coronahoax in stand kan houden.

Zoals in het volgende bericht staat, heeft het CBS geen enkele informatie over doodsoorzaak en toch zullen zij vanaf nu de nieuwe bepalen aangaande coronadoden.

Daarmee ligt het werkelijke aantal coronadoden tot twee keer hoger dan het RIVM meldt. Hier moet wel bij worden opgemerkt dat het CBS geen informatie heeft over de doodsoorzaak. De oversterfte kan dus niet met 100 procent zekerheid worden toegeschreven aan het coronavirus.

Jammer dat Dela een ander verhaal heeft dan het CBS, een verhaal dat …..

Lees verder bij de bron: niburu.co


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

‘Politici en beleidsmakers riskeren hun eigen levens als ze nieuwe lockdowns opleggen’

Rutte geeft miljarden aan Zuid-Europa, terwijl onze eigen huishoudens ‘onderaan bungelen qua vermogen’