Of nederland even de grenzen wil opengooien, zodat Cyprus duizenden mensen bij ons in het land kan dumpen. Dat tamelijk brutale verzoek gaat deze week gedaan worden aan minister ollongren door haar Cypriotische collega, die denkt dat hij de vluchtelingencrisis oplost door overtollige migranten over de schuttingen van z'n buren te kieperen.
In Nederland zijn we erg goed in het oplossen van problemen die in Zuid-Europa ontstaan zijn.
Zo betalen we ons via de euro al jaren blauw voor het feit dat begrotingsdiscipline geen vak is dat de Spanjaarden, Fransen, Italianen en grieken onder de knie hebben.
Dat Jeroen Dijsselbloem geen imf-topman is geworden, is een veeg teken: binnenkort gaan we nog meer dokken voor het financieel geblunder in de knoflooklanden.
Maar ook op een ander vlak mogen we nu de rommel gaan opruimen van de Zuid-Europese landen.
Omdat ze daar zo onverstandig zijn geweest hun grenzen niet te sluiten en migranten niet terug te sturen naar land van herkomst, mogen wij in Nederland wel even hotelletje gaan spelen voor duizenden illegalen die menen recht te hebben op ene plekje in Europa. In Cyprus waren ze niet opgewassen tegen dat probleem.
Dus die domme, onbaatzuchtige Hollanders mogen het nu wel even gaan oplossen voor die Cypriotische prutsers: