in ,

Handig : Niet meer naar politiebureau voor aangifte gestolen auto

Als je auto gestolen wordt, hoef je niet meer naar het politiebureau om aangifte te doen. De gaat beter samenwerken met verzekeraars, waardoor één telefoontje genoeg is om de diefstal zowel bij de politie als de verzekeraar te melden. Gevolg is dat een auto veel sneller geregistreerd staat als gestolen. Dit betekent dat de eigenaar van een gestolen voertuig niet langer dan nodig aansprakelijk is en dat de pakkans van de dieven vergroot wordt.

Hierover heeft minister Opstelten van Veiligheid en vanmiddag afspraken gemaakt met de nationale politie, de RDW (Rijksdienst Wegverkeer), het Verbond voor Verzekeraars, de stichting Verzekeringsbureau Voertuigcriminaliteit en de stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit.

Het nieuwe proces wordt sinds februari vorig jaar getest in de politie eenheid Oost Brabant. Met succes, want aan het eind van de pilot bleek dat ruim 90 % van de gestolen auto's binnen 2 uur gesignaleerd waren.

Meer bij Rijksoverheid.nl.


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Economie trekt aan : Weer meer mensen in de bijstand

Grafiek : Is een beurscrash aanstaande?