in

Na 8 maanden: Privacylek in website ov-chipkaart.nl opgelost

Het privacylek in de site ov-chipkaart.nl waardoor kaarthouders tijdens het inloggen soms de gegevens van andere reizigers te zien kregen is opgelost, zo heeft Trans Link Systems (TLS), het bedrijf achter de OV-chipkaart, laten weten. Een bug in de webserversoftware was de boosdoener.

Het probleem, dat al maanden zou spelen, werd dit weekend naar buiten gebracht, nadat een reiziger naar het NRC stapte. Gisteren bleek echter dat TLS ook al begin dit jaar op het privacylek was gewezen. “Uit nadere analyse in de afgelopen dagen blijkt dat er eerder dit jaar signalen zijn binnengekomen bij onze Klantenservice.

via Security.NL.

Foto via Sebastiaan ter Burg


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Om stil van te worden: Amsterdamse pandjesbazen krijgen 25.000 subsidie voor verbouwing

‘Big Brother in Holland’ – de Frankfurter Allgemeine over Nederlandse ov-chipkaart