in , ,

Ultimatum onderwijsbonden verloopt, landelijke staking leraren gaat door

FuN_Lucky / Pixabay

De landelijke staking van leraren in het basis- en voortgezet onderwijs op 6 november gaat door.

Maandagochtend verliep het ultimatum dat de onderwijsbonden hadden gesteld om meer voor het onderwijs te krijgen.

De Algemene Onderwijsbond (AOb) zegt geen nieuw voorstel te hebben ontvangen van het .

De onderwijsbonden willen dat het kabinet 423,5 miljoen vrijmaakt om te investeren in het onderwijs. Dat geld is volgens de bonden nodig om de salarissen van leraren te verhogen, de werkdruk te verlagen en het lerarentekort aan te pakken.

Vorige week woensdag leek de staking al onafwendbaar toen een gesprek bij minister-president Mark tussen onderwijsbonden en werkgeversorganisaties niets opleverde;

Lees verder bij de bron: Nu.nl


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Arjen Lubach het loopjongetje van Ollongren gaat over lijken

Zover is het gekomen: ouders mogen voor de klas bij lerarentekort, wetsovertreding door de vingers zien