in , , , ,

Marktplaats geeft toe, deelt informatie van gebruikers met de belastingdienst

Mensen die op Marktplaats handelen, moeten niet gek opkijken als de precies op de hoogte is van hun activiteiten. Uit op papier vastgelegde afspraken blijkt dat het internetbedrijf gebruikersinformatie deelt met de fiscus.

De Belastingdienst gebruikt deze gegevens om de belastingplicht van mensen te bepalen en op te sporen. In het zogenoemde protocol is precies vastgelegd hoe de Belastingdienst informatie kan opvragen bij Marktplaats.

Uit het stuk blijkt dat de fiscus via een gestandaardiseerd formulier gegevens kan krijgen over de gebruikersnaam, wachtwoord, mailadres, postcode, IP-adres en de datum van aanmelding op Marktplaats. Als de Marktplaats-gebruiker zijn telefoonnummer en adres heeft doorgegeven, kan de belastingdienst ook deze gegevens opvragen.

Lees verder via RTL Nieuws.

 


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

ECB brengt schade toe aan Europese burgers

Gaat goed komen met die stresstest, IMF: veel Europese banken kunnen economie niet steunen