in

Afbraak ja knikker FNV komt in actie: Red de zorg en kom op 8 november naar Den Haag!

De bezuinigt dubbel op de . Tienduizenden mensen verliezen hun baan en nog veel meer ouderen, gehandicapten en zieken hun vertrouwde zorg. Zorg raakt iedereen. Daarom is de FNV een campagne gestart: Red de zorg. Op 8 november is er een actiedag in .

De zorgwet Wlz is nu door de , maar moet nog door de Eerste Kamer. Met een andere belangrijke zorgwet (Wmo) is dat vorige keer maar met één stem verschil gelukt. Wij gaan zaterdag 8 november aan de Eerste Kamerleden duidelijk maken dat zulke grote bezuinigingen op de zorg echt niet kunnen.

Het is nog niet te laat om de politiek op andere gedachten te brengen, kom ook naar onze actiedag op zaterdag 8 november!

Lees verder via Red de zorg en kom op 8 november naar Den Haag!.

 

Foto via Sebastiaan ter Burg


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Ebola-achtig virus doodt Ugandees en zo hebben we weer een ander virus Marburg

Talibanleider blundert op Twitter / gps liegt niet, wat een geweldig verhaal in de MSM. Complot