in ,

Onzin rondom ‘Rabobank verwacht flinke stijging hypotheekrente’

Nu.nl kopte vanmorgen groot ‘Rabobank verwacht flinke stijging hypotheekrente‘. En dat zal vast want de is nu bijzonder laag, maar vervolgens komt er een verhaal dat aan alle kanten rammelt, waarin ook nog een heleboel dingen geïmpliceerd worden. Een analyse.

“De hypotheekrente zal de komende jaren flink oplopen, willen nog kunnen verdienen aan de financiering van onroerend goed.”

Willen de banken nog geld kunnen verdienen aan de financiering, en willen ze juist daarom de hypotheekrente verhogen, dan betekent het dus dat verwacht dat op de lange termijn een continu dalende huizenprijs te zien zal zijn. Dat of dat de mens en masse in gebreke moet blijven op hun .

Dat zijn een paar mooie verwachtingen voor ons niet? Wij lopen in beide situaties stuk op onze hypotheken.

Lees verder via Lang Leve Europa!.


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Waanzin: Meer dan 75% van alle pgb’s is nog niet uitbetaald #pgbalarm

Zouden we in Nederland ook moeten doen: Kroatie schrapt schulden arme mensen