in

Afgezaagd en aktueel: de JSF kolder

De Britten doen graag een duit in het zakje voor de goede zaak, al is het JSF project zonder enige twijfel tot mislukken gedoemd. Canada twijfelt. Het ontworpen vliegtuig zit zo vol met toeters en bellen dat het helemaal niks meer kan, dus ook niet vliegen onder de meeste weersomstandigheden.

Het ministerie van in USA begint ook al zachtjes te piepen. De kosten voor het hele project zijn opgelopen tot 8 biljoen (8 trillion in het Engels) – en dat is waarschijnlijk buiten de helmpjes om. De klap op de vuurpijl: scheurtjes in de vleugels bij normal gebruik.

En schieten – wat je toch van een gevechtsvliegtuig mag verwachten – is er tot 2019 niet bij, of wellicht helemaal nooit. kan beter ooievaars met bommetjes in plaats van babietjes trainen. Die missen hun doel niet, zie je.

 

 

Lees verder bij de Bron: zaplog


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Poetin ontmaskert Turkije als bondgenoot van Islamitische Staat

Het Amerikaanse dynamiet is aangestoken onder Europa