Laten we eens een blik werpen op ongelooflijke eigenaardigheden rondom ISIS. ISIS is een psy-op van de CIA en verdient een grondige analyse. Ik denk dat de mensheid intuïtief voelt dat er iets niet klopt aan ISIS. Laten we er deze keer niet intrappen. De ISIS “wilden” hebben kennis die onderwijs vereisen, moderne technische vaardigheden, structuur, conformiteit aan maatschappelijke normen en een transparante verbinding met de buitenwereld.
Er zijn 10 tekenen die ons tot nadenken zouden moeten stemmen:
1. Professionele Camera, Editing Software en filmvaardigheden
2. Professionele Image Editing Software
3 Internetconnectie, video's uploaden en sociale media accounts.
4. geheime dienst van ISIS blijkbaar superieur CIA/Mossad
5. Supergeheime database: naam en identiteit leden onbekend
6. Antisurveillance technologie – in staat om alle bestaande surveillance te vermijden
Besef wel, dat iemand uit jouw kennissenkring deel zou kunnen uitmaken van ISIS. Is ISIS Academi, voorheen bekend als Blackwater Worldwide, Blackwater USA en Xe Services? Je weet wel, de huurlingen van die veiligheidsorganisatie van de vs die graag steeds zijn naam verandert. Is dit de reden waarom “ISIS” leden hun gezichten bedekken?
De VS en bondgenoten “weten” alleen genoeg om iedereen bang te maken voor ISIS, niet genoeg om hun bancaire activiteiten daadwerkelijk te stoppen. Nee, ze willen helemaal niet dat ISIS snel weggaat. Het script moet worden uitgespeeld, is het niet? De wereld kijkt naar een voorstelling. Dat is het Aha moment.