n Nederland leven 2,5 miljoen mensen onder de armoedegrens. Dat betekent een toename van 1 procent in 5 jaar, zo staat in een onderzoek naar de ontwikkeling en aanpak van armoede in Europa, dat vrijdag op de internationale dag tegen de armoede is gepubliceerd.
Het rapport is een uitgave van Platform31 uit Den Haag, een kenniscentrum voor stedelijke en regionale ontwikkeling, en het European Urban Knowledge Network (EUKN).
Het risico van armoede en sociale uitsluiting onder kinderen nam afgelopen 5 jaar toe met 1,5 procent tot 17 procent. In totaal leven 604.000 Nederlandse kinderen onder de armoedegrens.
Lees verder via Reformatorisch Dagblad.
Foto via *Lie … on & off … !
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
Schandalig dat alleen een politieke partij als de SP zich hier druk om lijkt te maken. Hoe zit het met onze ‘beschaving’?
Petra vergeet PVV niet op de kwestie buitenlanders na zouden ze goed samen NL uit een diepe dal kunnen halen. PVV betere zorg, betere armoede bestrijding meer voor de veiligheid van de burgers.
http://pvv.nl/index.php/in-de-media/opinie/6089-de-pvv-en-acta-opinieartikel-op-wwwdagelijksestandaardnl.html
http://pvv.nl/index.php/in-de-media/opinie/1276-eu-helpt-pensioenstelsel-om-zeep-trouw-9-september.html
http://pvv.nl/index.php/in-de-media/opinie/2302-fleur-agema-meer-handen-aan-het-bed-van-onze-ouderen.html
http://pvv.nl/index.php/in-de-media/opinie/2974-zorg-zou-boven-bezuinigingen-moeten-staan-opinieartikel-in-volkskrant.html
http://pvv.nl/index.php/in-de-media/opinie/2373-de-mos-dijkdoorbraak-in-denken-ruimtelijke-ordening-nodig.html