in , , ,

Burger volgend jaar opnieuw meer kwijt aan zorg door asielzoekers?

De kosten voor stijgen volgend jaar opnieuw. Niet alleen de zorgpremie, maar ook het verplicht eigen risico gaat omhoog. Dat zeggen ingewijden in de kabinetsformatie.

Hiermee wordt de gezondheidszorg opnieuw duurder, en het ziet ernaar uit dat die tendens voorlopig niet wordt gekeerd.

Het nieuws werd vanochtend zowel door het AD als door De Telegraaf naar buiten gebracht. Volgens het kabinet zal de basispremie voor de zorgverzekering stijgen, met ongeveer 6 per maand.

Ook het verplicht eigen risico gaat komend jaar stijgen, naar waarschijnlijk 400 euro per jaar. (De grootste smoes:) “De kosten in de zorg nemen de komende jaren verder toe, vooral door de vergrijzing. Daarom moet het eigen risico omhoog.”

Elsevier. 

Is dit 1 van de redenen van de verhoging:  https://www.lastenvrij.nl/nieuws/zorgverzekering/gratis-zorgverzekering-voor-vluchtelingen/

https://www.geenstijl.nl/5094162/factcheck_asielzoekers_krijgen/

Lees verder bij de Bron: eunmask


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
4 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Forum voor Democratie valt door de mand

Dit najaar: Internet horror en restricties uit Brussel