in , , , , ,

‘Strenger regime’ in aso-azc’s waar personeel onveilig is, maar kunnen wel op plundertocht de samenleving in

Overlastgevende krijgen een strenger regime in het aso-azc, maar de criminele en vaak kansloze asielzoekers mogen nog steeds buiten de muren komen. Dat maakt staatssecretaris Mark Harbers () woensdag bekend aan de , zo schrijft De Telegraaf.

Harbers wil het lastpakken veel moeilijker maken door in twee opvanglocaties voor raddraaiers( en Hoogeveen), de zogenoemde aso-azc's, strenger op te treden.

Overlastgevers worden al mondjesmaat in de aso-azc's geplaatst, maar daar ligt de nadruk volgens de staatssecretaris nu onvoldoende op handhaving.

Bovendien is het personeel niet opgewassen tegen de raddraaiers, concludeerde de Inspectie van Justitie en Veiligheid onlangs.

Lees verder bij de bron: ThePostOnline


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Facebook gebruikte jouw en mijn gegevens als machtsmiddel

In maart 2019 stegen de consumentenprijzen in Nederland twee keer zo hard als gemiddeld in de eurozone