in , ,

Juicht u mee? 300 miljoen euro minder uit Nederland naar Brussel

Nederland hoeft dit jaar 300 miljoen minder aan Brussel over te maken dan de eerder begrote 7,6 miljard. Dat komt omdat de nu minder nodig heeft dan gepland.

Minister Jeroen van Financiën maakte de verlaging van de afdracht woensdag bekend. Brussel geeft dit jaar onder meer 7 miljard euro minder uit aan hulp voor achtergebleven regio's in de . Sommige projecten zijn vrijwel afgerond, andere lopen vertraging op.

Het kan zijn dat er de komende jaren weer meer geld nodig is. Dan kan er van Nederland weer een extra bijdrage worden verlangd.

Een woordvoerder van Financiën sluit dergelijke ,,correcties de andere kant op” niet uit als vertraagde projecten alsnog worden uitgevoerd.

Lees verder via de Bron: Europa Nu


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

BAM! 1 op 2 Amerikanen zit al in database voor gezichtsherkenning

Brits tribunaal: 17 jaar massasurveillance door geheime diensten onwettig