in

Dat was snel: Coffeeshops mogen weer open voor afhalen

Coffeeshops mogen hun deuren weer openen voor het afhalen van softdrugs. Het heeft besloten dat voor de coffeeshops dezelfde regels gaan gelden als voor afhaalrestaurants.

Die mogen klanten voorzien van eten en drinken, zolang ze die maar niet aan een tafeltje zetten.

Gistermiddag ontstond een ware run op coffeeshops, toen de mededeling kwam dat ze om 18.00 uur hun deuren moesten sluiten.

Er stonden lange rijen van mensen die nog gauw hasj of wilden kopen.

Straathandel

Burgemeesters drongen er vandaag bij het kabinet al op aan dat de coffeeshops toestemming zouden krijgen om hun loketten weer te openen. Ze vreesden dat de illegale straathandel in drugs weer zou opbloeien door de gedwongen sluiting.

Ze vinden dus gehoor voor hun oproep.

Voor klanten van afhaalrestaurants en coffeeshops geldt wel het advies om drukte te vermijden. Ook mogen de gekochte ….

Lees verder bij de bron: NOS


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
2 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

AZC dicht door Corona: Asielzoekers wachten buiten op de stoep met alle gevolgen van dien

Het kabinet kan als het wil de Hamsterwet activeren