in ,

Geheime notitie: Hoekstra stapelde fout op fout bij KLM-deal

Bij de aankoop van aandelen Air France-KLM heeft minister van Financiën Wopke Hoekstra de wettelijke informatiepositie van de geschonden.

Hoewel de CDA-minister tot dusver heeft volgehouden dat hij ‘echt zorgvuldig' heeft gehandeld, stapelde hij fout op fout.

Dat blijkt uit een vertrouwelijke parlementaire notitie die in handen is van deze nieuwssite.

Uit het stuk, dat op 12 maart van dit jaar werd opgesteld door de griffier van de commissie Financiën, worden harde noten gekraakt over het handelen van Hoekstra.

Die verraste eind februari door voor bijna 750 miljoen een belang van 14 procent in Air France-KLM te kopen.

De minister ging op meerdere punten regelrecht in tegen de manier waarop het de Kamer daarover hoort te informeren…

Lees verder bij de bron: gelderlander.nl


JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen, blogs en wat al niet meer. De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.


0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
2 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Nederland 2019: Seksueel geweld treft helft van de meisjes

ABN krijgt boete van 2 miljoen in voorkennis rond vertrek Zalm