Gisteravond tijdens de Amsterdamse gemeenteraadsvergaderingen besloten een drietal Zwarte Pieten van de actiegroep Pro Zwarte Piet zich op de publieke tribune te nestelen.
Met als doel om aandacht te vragen voor het Nederlandse Sinterklaasfeest, waarbij Zwarte Pieten thuishoren, in een stad die erop voorstaat kosmopolitisch te zijn en daarom Nederlandse tradities in de ban doet.
De aanwezigheid van drie verkleedde mensen werd echter door het gemeenteraadslid Sylvana Simons van BIJ1 als bedreigend ervaren en daarop de politie opgeroepen.
Een twaalftal agenten met een viertal politiewagens stuurde het lokale politiekorps af op de activisten die op de publieke tribune een Nederlands geluid lieten horen.
Het bewuste gemeenteraadslid Simons is een bekend extremistisch figuur in de lokale en landelijke politiek die de strijd tegen de Nederlandse cultuur tot een hoge prioriteit heeft en duidelijk goede contacten met de lokale politie onderhoudt.
Sylvana Simons gaat aangifte tegen ons doen van bedreiging in de raadzaal #amsterdam aldus politie @gemeenteraad020 @telegraaf @ADnl @parool @NHNieuws #AT5@WNLVandaag @UPnetworkNL pic.twitter.com/2UcjNb3Ome
— Zwarte Pieten Actiegroep (@ActiePieten) November 27, 2019
Dat de politie van Amsterdam zo grootschalig uitrukt voor een dergelijke flut-melding is opvallend, want men is van mening dat er te weinig ….
Lees verder bij de bron: ReactNieuws
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
Dat er gekken zijn in Nederland zijn is niet te vermijden. Dat de overheid daar niet mee weet om te gaan is een zeer ernstige tekortkoming en geeft aan dat de overheid en gemeenteraden niet de goede mensen in dienst heeft cq heeft aangesteld.
Als die ex-kapster via 112 doorgeeft dat de Amsterdamse gemeenteraad vanaf de publieke tribune door actievoerders/terroristen wordt bedreigd dan wordt daar inderdaad veel politie naar toe gestuurd.
Je mening in Nederland kenbaar maken mag als deze mening maar links is……..