Politieacties tijdens oud en nieuw zijn niet uitgesloten. Dat zegt Gerrit van de Kamp, voorzitter van politievakbond ACP, in Nieuwsuur.
“Wanneer het erop aankomt voor de groepen in de vuurlinie, voelen politiemensen zich in de steek gelaten.”
De onderhandelingen over een nieuwe cao voor de politie liepen vrijdag vast. Het kabinet wil geen extra geld uittrekken voor meer salaris voor de politiemensen.
De bonden eisten vorige week een salarisverhoging van 2,5 procent in zestien maanden en twee eenmalige uitkeringen.
“Bedrijven worden geholpen, er gaan miljarden rond. Maar op het moment dat het erop aankomt voor de groepen in de vuurlinie, voelen politiemensen zich in de steek gelaten”, zegt Van de Kamp tegen Nieuwsuur.
Hij noemt de houding van het kabinet een “klap in het gezicht”.
Lees verder bij de bron: Hartvannederland
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
Een kennis werkt bij een hypotheek advies bedrijf. Die ziet in dossiers de salarissen van politiemensen. Deze persoon geeft aan dat mensen bij de politie prima salarissen verdienen.
Oh, vindt zij dat? Zij kijkt naar het totaal van de inkomsten. Dus met de onregelmatigheidstoelage, de overwerk- en de reiskostenvergoeding, de eindejaarsuitkering en het vakantiegeld.
We praten hier over het normale politie basissalaris!
Een rechercheur verdient netto minder dan een straatagent!