VGZ maakte vandaag als eerste van de vier grote zorgverzekeraars bekend dat de premie omhoog gaat. De naturaverzekeringen worden 12 euro per maand duurder, een stijging van 12,5 procent. Het gaat hierbij om naturapolissen met verplicht eigen risico, de meest gebruikte zorgverzekering.
VGZ verhoogt de premie voor de zogenoemde restitutiepolis, waarbij je een volledig vrije zorgkeuze houdt, zelfs met 14 procent.
Aanslag op portemonnee
Vergelijkingssite Independer zegt dat de andere zorgverzekeraars ook hun premie flink zullen verhogen. “Echte keuzevrijheid van zorg wordt hierdoor steeds duurder”, zegt Ruud Martens, directeur van Independer. “De forse verhogingen van de zorgpremie betekenen een flinke aanslag op de portemonnee van de consument.
De verhogingen spelen in op een trend die al langer gaande is: prijsverschillen tussen de verschillende type polissen worden steeds groter.”
Lees verder via RTL Nieuws.
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
..
Burgers hebben hun keuzes en vrije wil [hoofdzakelijk via internet] -al een tijd geleden opgegeven- door alle [persoonlijke informatie] -naar buiten te brengen. Zijn er alle ingestonken bij deze politieke ratten -de ratten die weer vriendjes zijn van verzekeraars. Het collusie Netwerk