Kristiaan Deckers, medisch directeur van de Antwerpse ziekenhuisgroep GZA, heeft de noodklok geluid omdat de volledige capaciteit voor Covid patiënten op de IC (25% van het totaal) nu vol zit.
‘Het profiel van onze patiënten? Ze zijn nu allemaal gevaccineerd en hebben doorbraak infecties. Het zijn relatief jongen mensen tussen de 55 en 60, waarvan er behoorlijk wat immuunproblemen hebben. Maar ze zien ook ernstig zieke jongere mensen tussen de 30 en 55. De vraag is dus of de vaccins nog wel werken.'
‘Ik weet dat men soms andere geruchten hoort,' reageerde dr. Jo Leysen, bestuurder van het AZ in Turnhout. ‘Maar de grote meerderheid van de patiënten die wij nu opnemen zijn gevaccineerde mensen.'
De commentator van ATV Antwerpen: ‘Voor wie trouwens zou denken dat de ziekenhuizen vol liggen met niet-gevaccineerden: dat klopt niet langer.' (1)
‘Of de vaccins werken niet, of ze veroorzaken zelf Covid'
Andere Belgische ziekenhuisofficials wilden anoniem blijven omdat het openlijk melden van de echte feiten en cijfers hen net als in nederland op zware represailles komt te staan.
Een CEO verklaarde exact wat wij vorig jaar al suggereerden dat er zou kunnen gaan gebeuren: ….