De mensen die in Oost-Oekraïne op 17 juli het vliegtuig van vlucht MH17 uit de lucht schoten zijn waarschijnlijk „dood en begraven”. Dat zegt defensiespecialist Hans Bax in De Telegraaf.
Ze zijn „geliquideerd door de Russische geheime dienst. Om elk spoor naar Moskou uit te wissen.”
Als beëdigd tolk tijdens officiële bezoeken in het gevolg van ministers en hoge militairen bezocht Bax ruim vijftig keer de voormalige Sovjet-Unie en het huidige Rusland. „De Russen kennende, zeker in de huidige KGB-sfeer onder Vladimir Poetin”, hebben zij al afgerekend met de daders.
Lees verder via Reformatorisch Dagblad.
JDreport.com publiceert verhalen uit een flink aantal andere "onafhankelijke" nieuwsbronnen.
De meningen in dit artikel zijn van de bron en weerspiegelen niet JDreport.com.
Ook jouw steun heb ik nodig ...
Maandelijkse kosten
Ik heb diverse presentaties gevolgd van Putin en van Rutte en de presentaties van Putin zijn inhoudelijk honderden malen beter onderbouwd dan wat ik ooit van Rutte heb gehoord. Dus of Putin is een geweldig goede leugenaar en houdt presentaties die weliswaar geweldig goed zijn maar totaal gelogen of Rutte en Bax zitten voor 100 % fout. Gezien de ervaringen met de VS in de afgelopen 40 jaar met oorlogen in Chili, Venzuela, Irak, Libie, Oekraine, Syrie, Afghanistan en het feit dat de NL regering kiest voor geld boven principes en en blind aanlopen achter de VS denk ik dat hier weer de zoveelste leugen wordt gelanceerd. Van de NL regering wel te verstaan.